Tere tulemast siia kodulehele.
Suur rõõm, et oled siin ja tunned huvi minu kunsti vastu :).

Soovin pakkuda võimalust kinkida oma kallimale või miks mitte iseendale üks armas ja ainulaadne kingitus.
Käsitööna valminud kunstiteos.

Olen tegelenud tellimuse peale portreede joonistamisega alates 2006 aastast.

Kes ma olen?

Tere.
Olen Kadri Võsumäe (Uuk) ja ma armastan kunsti tegemist– joonistamist, maalimist,  fotograafiat jne. Samuti meeldib mulle kõike seda, mis ma kunstialaselt oskan, ka teistele õpetada. Enne lapsehoolduspuhkusele jäämist töötasin kunstiõpetajana kunstikoolis.
Hetkel olen täiskohaga kahe armsa pisikese lapse ema ning samal ajal ka kunstnik. Seega pikast päevast jääb kunsti loomiseks aega, kui lapsed magavad sügavat ööund
.
Põhilised teemad, mida mulle meeldib kunstitöödes kujutada on inimesed, loomad, loodus ja fantaasia. Joonistan harilike kui ka värviliste pliiatsitega ja söega. Samuti meeldib mulle maalida akvarellvärvidega. Inspiratsiooni saan oma teoste loomiseks loodusest, inimestelt ja erinevatest kogemustest, mis elu ette toob ning heast muusikast.

Olen ise õppinud lisaks ka graafilist disaini ja teen tellimuskorras arvutis erinevaid kujundustöid – logod, plakatid, flaierid jne.

Kunst on mind ümbritsenud terve elu. Joonistamisega alustasin juba põhikooli alguses, kui läksin Viimsi Kunstikooli, mis oli põhiline alus mu kunstiharidusele. Peale keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Ülikoolis kunstiõpetajaks.
Portreejoonistuste tegemisega alustasin ülikooliõpingute kõrvalt.

Tellimustööde tegemine on minu jaoks väga olulisel kohal,  soovin pakkuda kliendile parimat tulemust ja mälestust terveks eluks. Seega portree või oma lemmikust joonistus/ maal on armas kingitus oma lähedasele või miks mitte iseendale.

Iga töö, mis valmib, on tehtud südamest ja igale tööle pühendan nii palju aega, et tulemus oleks just selline nagu klient soovib. 🙂

Kadriart portree joonistused ff-225x300