WELCOME TO MY PAGE
:)

I have been drawing commissions since year 2006 .

Who am I?

Tere.
Olen Kadri Võsumäe (Uuk) ja ma armastan kunsti tegemist– joonistamist, maalimist,  fotograafiat. Samuti meeldib mulle kõike seda, mis ma kunstialaselt oskan, ka teistele õpetada. Enne lapsehoolduspuhkusele jäämist töötasin kunstiõpetajana kunstikoolis.
Hetkel olen täiskohaga kolme armsa pisikese lapse ema ning samal ajal ka kunstnik. Seega pikast päevast jääb kunsti loomiseks aega, kui lapsed magavad sügavat ööund
.
Põhilised teemad, mida mulle meeldib kunstitöödes kujutada on inimesed, loomad, loodus ja fantaasia. Joonistan harilike kui ka värviliste pliiatsitega ja söega. Samuti meeldib mulle maalida akvarellvärvidega. Inspiratsiooni saan oma teoste loomiseks loodusest, inimestelt ja erinevatest kogemustest, mis elu ette toob ning heast muusikast.

Digital paintings and graphic design i have learned by myself. Youtube and work just teaching me. Every day i learn something new.

Kunst on mind ümbritsenud terve elu. Joonistamisega alustasin juba põhikooli alguses, kui läksin Viimsi Kunstikooli. Peale keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Ülikoolis kunstiõpetajaks.
Portreejoonistuste tegemisega alustasin ülikooliõpingute kõrvalt.

Every work what i make, is from my heart. I spent hours to make the drawing or digital art perfect just for you.

Iga kunstiteos, mille ma joonistan või maalin, on tehtud kogu südame ja hingega. Panen igasse töösse oma aja ja olen väga tänulik teile, et te minu kunsti toetate ja soovite seda endale või oma lähedasele kinkida :).

Kadriart portree joonistused ff-225x300